جستجو

چرا گیاهان ما، پس از خرید خراب می‌شوند؟

بیشتر گیاهانی که از یک گلفروشی خریداری می‌کنید، حداقل ۳ تا ۴ هفته از گلخانه تا منزل شما در سفر هستند. روزهایی که از گلخانه‌ها به بازارهای گل و از بازارهای گل به گلفروشی ها و در نهایت به منزل شما سپری می‌کنند، گیاه شرایط پراسترسی را می گذراند.

  • گیاه شرایط نوری مناسب و زمان آبیاری متناسب با خود را نخواهد داشت.
  •  در تماس با سایر گیاهان ممکن است به بیماری‌ها و آفات سایر گیاهان آلوده شود.
  • گیاه زمانهای طولانی در سرما و گرمای بیش از حدِ تحمل، در خارج از گلخانه قرار دارد.
  •  و در نهایت زمانیکه به منزل شما وارد می‌شوند اکثرا نیاز به تعویض خاک و گلدان دارند، و این ضربه نهایی برای وارد شدن یک شوک جدی به گیاه است.

 بنابراین اکثر گیاهانی که ما تهیه می کنیم بعد از ورود به منزل ما نهایتا چند ماهی مهمان منزل ما می‌شوند و بعد از چند ماه یک گلدان خالی به گوشه‌ای می‌رود و تجربه تلخ ناموفق نگهداری از گیاه برای ما باقی می‌ماند. 

چرا خرید آنلاین گل و گیاه از راز‌ِ رویش؟

هنگامی که گیاه خود را آنلاین از رازِرویش خرید می‌کنید، نه تنها گیاه شما به راحتی درب منزل در سریعترین زمان، تحویل شما می‌شود، مهمترین مزیت آن است که گیاه مستقیما از گلخانه برای شما ارسال می‌شود و این یعنی گیاه گلدانی شما سالم، سرحال و با کیفیت به دست شما می‌رسد.

در گلخانه رازِ رویش، گیاه در مناسب‌ترین گلدان موردنیاز خود کاشته می‌شود، که نیاز به تعویض گلدان پس از وارد شدن به منزل شما، به حداقل برسد، خاکی که گیاه در آن کاشته می‌شود، ضدعفونی شده و عاری از هرگونه آفت و یا آلودگی است. برای خلاص شدن از هزارپا و کرم خاکی و سایر حشرات خاکی نیاز به تعویض خاک و یا استفاده از آفت‌کش‌های شیمیایی ندارید. 

 
پیمایش به بالا
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.